Практичне завдання за темою «Об’єкт проектної діяльності №1: Підставка під горнятко».

Практичне завдання
за темою «Об’єкт проектної діяльності №1: Підставка під горнятко».
Готові вироби НЕ надавати, тільки фото!!!
Роботу надати на паперовому носії.

Українська література : підручник для 7 класу

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту та новій програмі з української літератури. Видання містить художні твори, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письменників. Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зорієнтовані на вікові особливості семикласників.

Довідник з граматики англійської мови

У довіднику для глибшого усвідомлення матеріалу граматичні явища англійської мови зіставляються з відповідними явищами української. Теоретичний матеріал закріплюється системою вправ. Призначається для учнів старших класів середньої школи.